• Dzień Ziemi w klasie 0d w Dobropolu

• Z okazji Dnia Ziemi 22.04.2024r. w klasie 0d odbyły się tematyczne zajęcia integracyjne z rodzicami. Wspólne zabawy muzyczno-ruchowe oraz wykonanie pracy plastycznej sprawiły wszystkim wiele radości. Wysłuchanie opowiadania  ,,Dzień Ziemi wiele zmieni!" (Bajkowa Planeta-Fantazja) pomocne było w poszerzeniu świadomości na temat postaw  proekologicznych. Z kolei w zrozumieniu pojęcia recykling sprawdził się pomysł z wykonaniem eko zabawek.

• Wynalazki

•

Uczniowie klas VII zrealizowali projekt na temat wynalazków i ich przydatności dla człowieka.

• Wiwat Maj! Trzeci Maj!

• Nasi młodzi artyści z klasy 2a, przygotowani przez wychowawczynię panią Elżbietę Dziwisz zaprezentowali niezapomniany występ na apelu z okazji 233 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Ten apel z pewnością zostanie w naszych sercach na długo. Zaangażowanie, pasja i talent tej klasy były widoczne w każdym momencie ich prezentacji.

Ich występ był pełen emocji i dumy, a ich interpretacja znaczenia tego ważnego dnia była naprawdę poruszająca. W części końcowej apelu dźwięki “Mazurka Dąbrowskiego” niosły się echem po całej szkole, przypominając o silnym duchu narodowym i dumie z naszej historii. To wzruszające zakończenie apelu na pewno na długo pozostanie w pamięci wszystkich obecnych. Dziękujemy wszystkim, którzy dołączyli do nas w tym święcie!

Było to prawdziwe świętowanie naszej historii i kultury.

Jesteśmy niezmiernie dumni z naszych uczniów z klasy 2a i cieszymy się, że mogliśmy być częścią tego wyjątkowego dnia.

• Obchody Święta Konstytucji 3 Maja w Dobropolu

• Dnia 29 maja 2024 roku, w Dobropolu, odbył się uroczysty apel z okazji Święta Konstytucji 3 Maja, wykonany przez uczniów. Apel był pięknym wyrazem patriotyzmu i szacunku dla historii naszego kraju, a uczniowie wykazali się dużym zaangażowaniem i wiedzą na temat Święta Konstytucji 3 Maja. To było niezapomniane wydarzenie, które na długo pozostanie w pamięci uczniów.